Доставка і оплата

 • Важлива інформація

 • Звертаємо вашу увагу на те, що компанія займається тільки оптовими та дрібнооптовими продажами. У зв'язку з цим ми не приймаємо замовлення на суму менше 1 000 грн і не відправляємо товар накладеним платежем. Також, тимчасово призупинено доставку товарів у зону проведення АТО та бойових дій. Крім того, з міркувань безпеки та щоб уникнути пошкодження майна одержувача, доставка товару здійснюється до входу до будівлі, а його перевірка біля автомобіля кур'єра. Дякуємо за розуміння.
 • Способи доставки

 • Доставка перевізником «Нова пошта»

  Доставка замовлень до відділення «Нова пошта» здійснюється протягом 1-го – 3-х днів після підтвердження та оплати замовлення.

  Після відправлення замовлення Ви отримаєте номер експрес-накладної, за допомогою якого зможете уточнити точну дату отримання замовлення на сайті компанії «Нова пошта».

  Вартість доставки формується компанією «Нова пошта» виходячи із габаритів, ваги, а також місця призначення доставки. Оплата платежів, пов'язаних з доставкою товару, здійснюється за рахунок одержувача.

 • Доставка по Україні

  Доставка по Україні здійснюється компаніями перевізниками: «Нова Пошта», ««Делівері». Замовлення надсилаються після попереднього підтвердження та оплати.

  Вартість доставки формується компанією перевізником, виходячи з габаритів, ваги, а також місця призначення доставки. Оплата платежів, пов'язаних із доставкою товару, здійснюється за рахунок одержувача. Детальну інформацію про представництва, вартість та терміни доставки можна дізнатися на офіційному сайті компанії перевізника.

 • Способи оплати

 • Безготівковий

  Оплата безготівкового розрахунку для юридичних та фізичних осіб.

  Під час оформлення замовлення виберіть спосіб оплати «Безготівковий». Після обробки замовлення менеджер електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в будь-якому відділенні банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Оплата провадиться у гривнях. Пакет усіх необхідних документів надсилається разом із товаром.

   

  Важливо: при оплаті за безготівковим розрахунком, кінцева ціна товару залежить від поточного безготівкового курсу долара.

 • На картку Приватбанку

  Оплата замовлення шляхом переказу коштів на картку Приватбанку.

  Під час оформлення замовлення виберіть спосіб оплати «На картку Приватбанку». Після обробки замовлення менеджером у Вас з'явиться можливість оплатити його в касі будь-якого відділення Приватбанку, банкоматі, терміналі або в системі інтернет-банкінгу «Приват24» методом поповнення карткового рахунку за реквізитами, які ми додатково надамо Вам у повідомленні SMS або E-mail.

   

  Важливо: видача товару, сплаченого платіжною карткою, можлива тільки тому одержувачу, чиї дані були вказані на сайті під час оформлення заявки, тому при отриманні замовлення – необхідно мати при собі документ, що засвідчує особу – паспорт громадянина України або посвідчення водія.